Дата: від до Скинути

Красненський селищний голова Роман Фурда прозвітував про свою роботу за 2023 рік

На відкритому пленарному засіданні сесії селищної ради, яке відбулось вчора, 11 квітня, за участю депутатів селищної ради, керівників відділів, комунальних підприємств, установ та організацій, селищний голова Роман Фурда представив щорічний звіт про свою діяльність, діяльність ради та її виконавчих органів за 2023 рік.

18:06 12.04.2024

Продовжуємо допомогати військовим ЗСУ

Сьогодні під час чергового засідання Красненської селищної ради депутатський корпус підтримав пропозицію селищного голови Роман Фурди щодо виділення субвенції у розмірі 500 тис.грн. для трьох військових частин, які звернулися з клопотаннями до селищної ради.

18:55 11.04.2024

Пам'яті нашого Захисника-Героя

Сьогодні, 11 квітня, після відкриття роботи 35-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди родині нашого загиблого захисника.

15:59 11.04.2024

ДЮСШ “Авангард” Красненської ТГ проводить літній набір на заняття настільним тенісом

Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» запрошує у літній набір на заняття настільним тенісом в Академію настільного тенісу, засновником якої є паралімпійський Чемпіон Віктор Дідух.

11:59 09.04.2024

Про відновлення перевірок нехарчової продукції

Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів.

17:20 08.04.2024

Буська податкова здає в оренду вільні приміщення

З метою економії бюджетних коштів на утримання адмінбудівлі Буська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Львівській області оголосила про здачу в оренду вільних приміщень.

16:38 05.04.2024

Протруєння насіння навесні

Весняні  погодні умови є сприятливими  для  польових робіт. Уже проведено підживлення добривами озимих зернових культур і на часі подбати про посівний матеріал ярих зернових.

17:37 29.03.2024