Презентація книги Валентини Лотоцької "Вогонь герані": поезія, що пронизує душу

Прихильники поезії отримали особливий подарунок, адже сьогодні, 16 липня, у приміщенні КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора відбулась презентація нової книги "Вогонь герані" від талановитої нашої землячки, педагогині Валентини Лотоцької.

20:41 16.07.2024

Красненська селищна рада виділила 350 тис грн на підтримку ЗСУ

Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну  Красненська селищна рада бере активну участь у допомозі Збройним Силам України, виділяючи кошти, закуповуючи необхідне обладнання та інші матеріали, організовуючи благодійні заходи, співпрацюючи з небайдужими жителями, підприємцями та закордонними друзями.

16:18 11.07.2024

Вшанування пам'яті героїв: родини полеглих Захисників отримали державні нагороди

Родини загиблих військових з Красненської ТГ отримали посмертні державні нагороди. Їх вручили за мужність та професіоналізм бійців, які захищали Україну. Це ордени “За мужність” ІІІ ступеня та медаль “За мужність” від батальйону.

15:34 11.07.2024

Емоційна сила танцю: танцювальний колектив "Енерджі" розчулив серця глядачів

На міжнародному фестивалі-конкурсі «Art Wave» у Болгарії зразковий танцювально-хореографічний колектив «Енерджі» під керівництвом незмінної наставниці Ірини Сторонянської здивував глядачів і суддів своїми вражаючими виступами, що приніс їм найвищі головні нагороди у різних категоріях.

16:21 10.07.2024

Народний дім села Бортків “засяяв” по іншому

Нещодавно завершено роботи по заміні вікон та вхідних дверей в Народному домі с.Бортків. Ці заходи були на першому місці по створенню належних умов щодо перебування в закладі культури.

11:17 10.07.2024

Поліцейських привітали з професійним святом

Сьогодні від імені селищного голови Романа Фурди його заступник Андрій Лащук та Буський міський голова Ростислав Сліпець зустрілися із працівниками поліції з нагоди професійного свята - Дня Національної поліції України.

10:55 04.07.2024

Веселий день на туристичній локації «ЯК БДЖОЛА»

Громадська організація «Буська організація осіб з інвалідністю ЛОА ВО СОІУ» спільно з Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» побували на пізнавальні екскурсії в с.Боложинів, де розташований виробничий кооператив «ЯК БДЖОЛА».

09:30 02.07.2024

У селищі Красне урочисто відзначили День Конституції України

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

21:00 28.06.2024