Дата: від до Скинути

Оновлено ознаки доходів фізичних осіб до порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку для додатка 4ДФ

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що  наказом Міністерства фінансів від 26.12.2023 р. № 720 затверджено зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

15:50 13.02.2024

Вшанували пам’ять загиблих летунів Української Галицької Армії

Захід пам’яті за загиблими летунами відбувся біля братської могили Борців за Волю України у селищі Красне. Саме там перепоховані останки шістьох загиблих захисників українського неба. Цьогоріч виповнилось 105 років з часу трагічної загибелі від вибуху бомби в Красненській авіаційній школі Української Галицької Армії.

19:47 07.02.2024

Позачергова 33 сесія: підтримка ЗСУ продовжується

Красненська громада з самого початку повномасштабного вторгнення підтримує Захисників та Захисниць України. Більшість мешканців громади працює прозоро, вчасно сплачує податки та оренду за землю, наповнюючи цим місцевий бюджет громади, що дає нам змогу допомагати ЗСУ.

22:00 06.02.2024

У селищі Красне вшанують пам`ять летунів ЗУНР

У середу, 7 лютого, об 15:00 год. біля пам`ятника Борцям за волю України відбудеться панахида та віче, присвячені подіям 105 років з часу трагічної загибелі від вибуху бомби в Красненській авіаційній школі Української Галицької Армії.

10:54 05.02.2024

Сторонибабські «бджілки»

У селі Сторонибаби ініціативні мешканці згуртувалися, щоб допомагати нашим захисникам на фронті. Вже більше півтора року Сторонибабські «бджілки», не дивлячись на домашні клопоти, збираються щодня і готують нашим захисникам на відправку великі продуктові збори – із вареників, пиріжків, ліниві голубці, різних салатів та випічки. Словом, роботи вистачає завжди.

09:39 02.02.2024

Нова фізична культура: у Красненській ТГ відбулись змагання «Ліги сміливих» з доджболу та корнхолу

З реформуванням Нової фізкультури у Новій Українській школі згідно рекомендацій МОН на уроках фізкультури застосовують нові підходи викладання. Щоб «відірвати» дітей від телефонів, і зацікавити спортом, започатковано нові види спорту, направлені на збереження і зміцнення здоров’я дітей. Футбол, волейбол, шахи, доджбол, корнхол – активно популяризують у Красненській ТГ.

14:38 01.02.2024

Пам’ять Героїв Крут вшанували у селищі Красне

Селищний голова Роман Фурда та голова Красненської станиці ветеранів імені Романа Шухевича Володимир Михайлюк поклали квіти до пам'ятника Борцям за волю України та спільно зі всіма присутніми учасниками заходу помолились за душі загиблих.

18:27 29.01.2024