12:15 26.04.2024
В державі та на Львівщині триває процес актуалізації стратегічних документів з метою врахування викликів війни.
Селищний голова Роман Фурда, начальниця відділу архітектури, містобудівння, ЖКГ та благоустрою Мар'яна Владика та начальник відділу земельних відносин та екології селищної ради Любомир Троць під керівництвом експертів команди "ГОВЕРЛА" мали можливість напрацювати цілі та напрямки стратегічного розвитку громади.
20:19 25.04.2024
Працівники селищної ради зібрали кошти та придбали дрони для військових
Дрони – це ефективний засіб для розвідки та ураження ворога. Це потужна зброя, яка збереже життя хлопців та наблизить нашу з вами перемогу. Красненська селищна рада в особі селищного голови Романа Фурди підтримувала і буде підтримувати військових і за можливістю закривати їх запити.13:55 22.04.2024
Профілактика гострих кишкових інфекцій
З настанням свят зростає і вірогідність захворювань гострими кишковими інфекціями. Адже у свята готується багато різноманітної їжі, часто заздалегідь, і не завжди дотримуються умови та терміни її зберігання. Також, не секрет, що багато страв залишаються після свят, які з’їдаються на протязі ще декількох діб без дотримання термінів зберігання (особливо салатів, заправлених майонезом, соусами, сметаною, тощо). Тому ризики захворіти на кишкові інфекції дуже великі.09:05 22.04.2024
Сьогодні, 19 квітня 2024 року, під головування заступника селищного голови Андрія Лащука, відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Красненської селищної ради
17:54 19.04.2024
Шкідники ріпаку та захист бджіл від отруєнь
В нашому районі з двох форм ріпаку (озимого і ярого) вирощують в основному озимий. Цьогорічна аномально рання весна і стрімке потепління призвели до швидкої вегетації ріпаку озимого. Квітневе несподіване тепло змістило всі польові роботи на 2 тижні, відбувається активне наростання вегетативної маси, маємо короткі міжфазні періоди. 15-17 квітня розпочалось цвітіння ріпаку. Разом із вегетацією рослин почалося й поширення шкідників.15:48 19.04.2024
Два «мавіка» відправляються до наших захисників
Нині на передовій – велика потреба у бойових «пташках» – дронах. Особливо потрібні «мавіки». Військові стверджують: якщо FPV – це зброя, то «мавіки» – «очі». Саме тому Красненська громада продовжує працювати в цьому напрямку та закуповує дрони для бійців.12:35 17.04.2024
Наші захисники отримали оптичні приціли
Нагадаємо, що Красненська селищна рада на звернення 420 стрілецького батальйону та стрілецької бригади, де служать наші захисники з громади, придбала два оптичних приціла Vortex Razor HD Gen III 6-36x56 F1 з сіткою EBR-7D з підсвідчуванням, а також швидкоз’ємне кріплення для оптичних прицілів, сошки STS Arms Medium Picatinny та інше.12:12 17.04.2024
Придбали оптичні приціли та інше обладнання для наших бійців
Красненська селищна рада продовжує підтримувати наших військових. Тому на звернення 420 стрілецького батальйону та стрілецької бригади, де служать наші захисники з громади, селищна рада, за кошти платників податків, придбала два оптичних приціла Vortex Razor HD Gen III 6-36x56 F1 з сіткою EBR-7D з підсвідчуванням, а також швидкоз’ємне кріплення для оптичних прицілів, сошки STS Arms Medium Picatinny та інше.20:04 15.04.2024
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Повідомлення про плановану діяльність «Встановлення та експлуатація асфальтозмішувальної установки «BENNINGHOVEN ECO 2000» номінальною потужністю 160 т/год за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Мармузовичі (раніше Андріївка), вул. Нова, 823» суб’єкта господарювання ТОВ «ВЛАТ».09:48 15.04.2024