Дата: від до Скинути

Робоча зустріч керівництва агропромисловості області з виробниками сільськогосподарської продукції

Красненська селищна рада повідомляє, що 20 березня 2023 року об 11:00 год. в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Золочівської райдержадміністрації (м.Золочів, вул. Чорновола,3, 1 поверх) відбудеться робоча зустріч керівництва департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з представниками органів місцевого самоврядування та виробниками сільськогосподарської продукції Золочівського району щодо програм підтримки агропромислового сектору економіки, створення сімейних фермерських господарств та реєстрації в Державному аграрному реєстрі.

16:17 13.03.2024

Прийом громадян головою Золочівської РДА

Голова Золочівської РДА Маркевич Василь Богданович проведе особистий виїзний прийом громадян у Красненській територіальній громаді Прийом розпочнеться у п’ятницю, 15 березня, у приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради з 11:00 до 13:00 год. (селище Красне, вул.Ів.Франка, 24-а)

09:39 13.03.2024

Про повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 року № 88  втратила чинність Постанова КМУ від 17.03.2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг».

14:21 11.03.2024

Краса Шевченкового слова

У цей складний історичний час для нашої країни, в період повномасштабної війни з російськими окупантами, сила слова українського поета, письменника, художника Тараса Григоровича Шевченка, Кобзаря, звучить по-особливому. Шевченкове слово надихає, прикликає до життя та боротьби за перемогу, не даючи забутися, зневіритися, впасти, піти в забуття нашому народу.

17:45 08.03.2024

До уваги мешканців громади! Не купуйте весняні первоцвіти!

Щороку навесні Львівщина бореться з браконьєрами, які зривають та продають рідкісні квіти. Нахабних комерсантів виявляють поліцейські, лісничі, екологи, громадські активісти. Проте важлива і сумлінність наших мешканців. Якщо такі букети ніхто не буде купувати, то й продавати їх не буде сенсу. Це може врятувати чудові рослини від зникнення.

16:00 05.03.2024

У Красному відзначать день народження Кобзаря

З метою вшанування пам'яті видатного сина Українського народу Тараса Григоровича Шевченка, у п’ятницю, 8 березня, о 15 год., в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради (смт.Красне вул.Івана Франка, 24), відбудеться літературно-мистецький захід, приурочений 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря «Краса Шевченківського слова».

11:10 05.03.2024

Громада в скорботі: чергова болюча звістка

І знову в нашій громаді сумна звістка. З великим сумом і глибоким смутком повідомляємо, що 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного рункету Роботине Запоріжської області в результаті обстрілу баражуючим боєприпасом FPV підрозділами збройних сил російської федерації, загинув гранатометник 1-го відділення 2-го взводу оперативного призначення 2-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення солдат ДУФАНЕЦЬ Тарас Олегович 13.03.1998 р.н., мешканець с.Полтва.

17:35 01.03.2024

Сесія ради: нагороди родинам загиблих воїнів, підтримка ЗСУ та нові депутати

Сьогодні, 29 лютого, під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулась 34-та чергова сесія Красненської селищної ради VIII скликання, на порядок денний якої були винесені понад 40 питань. У пленарному засіданні взяли участь 17 з 26-х депутатів.

21:59 29.02.2024