Дата: від до Скинути

У Форумі громад та волонтерів «Львівщина для ЗСУ» взяв участь селищний голова Роман Фурда

Сьогоднішній даний захід зібрав представників громадських та благодійних організацій, органів державної влади, народних депутатів України, територіальних громад та виробників оборонної продукції.

18:15 01.05.2024

Проти спільного ворога

Країна-агресор росія продовжує свою війну проти нас, використовуючи всі можливі засоби, щоб підірвати наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, нашу національну безпеку. Ми не дозволимо цьому статися і будемо продовжувати боротися за нашу Батьківщину, за нашу свободу, за наше майбутнє. І дрони дають нам значну підтримку у цій боротьбі.

12:26 29.04.2024

Інформація щодо включення фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва

Відділ контролю в сфері насінництва, розсадництва та якості зерна управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області нагадує, що фізичні особипідприємці та юридичні особи, що мають наміри виробляти насіння і садивний матеріал у 2024 році з метою подальшої реалізації, повинні подати заяви щодо їх включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, при умові додержання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин.

17:17 27.04.2024

Відкрито пам'ятну дошку Героям с.Скнилів, які віддали життя за Україну

Сьогодні, у селі Скнилів (Красненська ТГ), з ініціативи директора Народного дому, сестри одного із загиблих Героїв Надії Гнип, у приміщенні закладу культури відкрито меморіальну дошку пам’яті полеглих захисників України с.Скнилів, які ціною власного життя захищали Україну від російських окупантів.

12:21 27.04.2024

Представники Красненської ТГ взяли участь у заході «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад"

Селищний голова Роман Фурда, начальниця відділу архітектури, містобудівння, ЖКГ та благоустрою Мар'яна Владика та начальник відділу земельних відносин та екології селищної ради Любомир Троць під керівництвом експертів команди "ГОВЕРЛА" мали можливість напрацювати цілі та напрямки стратегічного розвитку громади.

20:19 25.04.2024

Працівники селищної ради зібрали кошти та придбали дрони для військових

Дрони – це ефективний засіб для розвідки та ураження ворога. Це потужна зброя, яка збереже життя хлопців та наблизить нашу з вами перемогу. Красненська селищна рада в особі селищного голови Романа Фурди підтримувала і буде підтримувати військових і за можливістю закривати їх запити.

13:55 22.04.2024

Профілактика гострих кишкових інфекцій

З настанням свят зростає і вірогідність захворювань гострими кишковими інфекціями. Адже у свята готується багато різноманітної їжі, часто заздалегідь, і не завжди дотримуються умови та терміни її зберігання. Також, не секрет, що багато страв залишаються після свят, які з’їдаються на протязі ще декількох діб без дотримання термінів зберігання (особливо салатів, заправлених майонезом, соусами, сметаною, тощо). Тому ризики захворіти на кишкові інфекції дуже великі.

09:05 22.04.2024

Відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

Сьогодні, 19 квітня 2024 року, під головування заступника селищного голови Андрія Лащука, відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Красненської селищної ради

17:54 19.04.2024

Шкідники ріпаку та захист бджіл від отруєнь

В нашому районі з двох форм ріпаку (озимого і ярого) вирощують в основному озимий. Цьогорічна аномально рання весна і стрімке потепління призвели до швидкої вегетації ріпаку озимого. Квітневе несподіване тепло змістило всі польові роботи на 2 тижні, відбувається активне наростання вегетативної маси, маємо короткі міжфазні періоди. 15-17 квітня розпочалось цвітіння ріпаку. Разом із вегетацією рослин почалося й поширення шкідників.

15:48 19.04.2024