Виконком: важливі питання прийнято

Вчора 27-го лютого відбулось 100-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда.

12:41 28.02.2024

Знову пекучий біль і гіркий смуток війни торкнулися нашої громади

25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в зоні бойових дій населеного пункту Ласточкине Покровського району Донецької області загинув мешканець села Полтва, уродженець села Задвір’я, молодший сержант БІЛИЙ Роман Романович, 06.08.1987 р.н., призваний 22 серпня 2023 року Золочівським РТЦК та СП, який перебував на посаді стрільця-снайпера 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 3 механізованої роти військової частини А0243.

12:59 27.02.2024

10 років після Революції Гідності: громада вшанувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, в селищі Красне, біля пам'ятника Борцям за волю України, відбулися заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

16:49 20.02.2024

Засідання виконавчого комітету

Вчора 15-го лютого під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось 98-ме засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому розглянуто 14 важливих питань, зокрема: соціальні питання, питання освіти, соціальні послуги та інші…

16:32 16.02.2024

Оголошуємо набір до Третьої штурмової бригади!

Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.

16:16 16.02.2024

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого, згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

14:21 16.02.2024

Оновлено ознаки доходів фізичних осіб до порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку для додатка 4ДФ

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що  наказом Міністерства фінансів від 26.12.2023 р. № 720 затверджено зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

15:50 13.02.2024