Вчора, 23 травня, відкриваючи 36-ту сесію VІІІ скликання, селищний голова Роман Фурда запропонував з нагоди Дня Героїв вшанувати хвилиною мовчання усіх борців-героїв, які протягом усієї нашої історії боролись та загинули за Незалежність України, зокрема і тих, які тепер у ХХІ столітті полягли в сучасній російсько-українській війні, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.
12:39 24.05.2024