Протруєння насіння навесні

Весняні  погодні умови є сприятливими  для  польових робіт. Уже проведено підживлення добривами озимих зернових культур і на часі подбати про посівний матеріал ярих зернових.

17:37 29.03.2024

У селі Андріївка волонтери провели культурно-інтеграційний захід

Волонтери шотландської благодійної організації "Siobhans Trust" та благодійного фонду “Рокада” завітали у село Андріївка, де провели активні ігри з місцевими та внутрішньо переміщеними дітьми, пригощаючи їх смачною піцою.

09:01 28.03.2024

Долучились до придбання зарядної підстанції

Справжня сила криється в єднанні та взаємодопомозі. Завдяки мешканцям сіл Полтва, Задвір'я, а також селищного голови Романа Фурди, працівників селищної ради придбано зарядну підстанцію “ЕКОФЛО” для нашого захисника та його бригади на передовій.

09:43 25.03.2024

Світ української поезії

Сьогодні, в день відзначення Всесвітнього дня поезії, в приміщенні Центру культури і дозвілля Красненської селищної ради відбувся огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів Народних домів-філій КЗ «ЦКІД» та бібліотек-філій «Публічна опорна бібліотека ім.І.Тиктора».

17:45 21.03.2024

Започатковано плідне співробітництво

Красненська громада стала першою громадою на Львівщині, яка підписала Меморандум про співробітництво з Львівською обласною організацією Національної спілки архітекторів.

09:00 21.03.2024

У селищі Красне відбудеться Огляд-конкурс читців під назвою "Світ української поезії"

У четвер, 21 березня, о 13:00 в приміщення КЗ "ЦКіД" с-ще Красне, вул.І.Франка 24 відбудеться Огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів Народних домів-філій КЗ "ЦКіД" та бібліотек-філій "Публічна опорна бібліотека ім.І.Тиктора", присвячений вшануванню пам'яті Т.Г.Шевченка, І.Франка, Л.Українки, а також поезія сучасної поетеси Л.Костенко.

09:10 19.03.2024

Чорним каменем горя кривава війна влучила у Красненську громаду

Надійшла трагічна звістка про загибель нашого мешканця села Полоничі, командира бойової машини механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А4667, солдата ДАЦА Антона Антоновича, 1986 р.н.

14:37 14.03.2024