Дата: від до Скинути

З 1 травня розширений доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом в електронному кабінеті платника податків!

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 1 травня 2024 року в електронному кабінеті для платників податків стане доступним отримання Витягу щодо розрахунків, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів та платежів, а також єдиного соціального внеску.

14:43 17.05.2024

Хай кожен рядок нашої вишиванки буде символом єдності, національної гордості, краси та традицій

Дякуючи відвазі та мужності оборонців української землі, одягаємо сьогодні вишиванку, аби продемонструвати нашу нескореність, любов до життя та неньки України, незламну витримку та велику силу волі на шляху до Перемоги!

14:38 16.05.2024

Допомагаємо нашим захисникам

Працівники Красненської селищної ради та структурних підрозділів долучаються до ремонту автомобіля для 125 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

10:17 16.05.2024

Невимовна втрата: на фронті загинув Герой з Красненської громади

З сумом повідомляємо, що у кривавій війні, яку розгорнула росія проти України, 12 травня 2024 року поблизу населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області, внаслідок мінометного обстрілу противником, загинув мешканець с.Бортків, МАСЛЕНКО ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 1990 р.н.

12:37 14.05.2024

День вишиванки

У четвер, 16 травня, відзначатимемо Всесвітній день вишиванки. Працівники культури Красненської ТГ запрошують мешканців громади приєднатися до святкування.

10:10 14.05.2024

Виконком: про важливе

Вчора під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось 105-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому розглянуто ряд важливих питань соціального спрямування, підтримки дітей-сиріт, допомоги військовим, нагородження загиблих, які полягли за Незалежність та територіальну цілісність України відзнакою Красненської селищної ради (посмертно) та ін..

14:33 10.05.2024

Великодні гаївки в Красненській ТГ

З нагоди Великодня в населених пунктах громади пройшли традиційні гаївки. Діти водили хороводи та співали пісень, забави та конкурси пройшли у цікавій й жвавій атмосфері.

18:07 08.05.2024

Великодні гаївки

Низка благодійних заходів з відзначення світлого свята Великодня відбудеться на території Красненської громади, організованих працівниками культури біля місцевих храмів:

18:42 03.05.2024

Святкова Великодня фотозона

Попри життя в умовах воєнного стану, наративи традицій та яскраві кольори хоч якось, але надають позитив жителям громади.

17:39 02.05.2024