Презентовано проект «Активні парки – локації здорової України»

Сьогодні, в рамках Програми Президента України «Здорова Україна» – у селищі Красне, відбулась презентація проєкту «Активні парки – локації здорової України», яка має на меті організацію оздоровчої активності для населення різного віку.

20:37 09.06.2023

Сміття – це власність і відповідальність громади

У понеділок, 5 червня 2023 року в приміщенні Народного дому смт.Красне, що є центром Красненської ТГ, відбулася діалогова зустріч на тему «Організація збору та вивезення сміття на території Красненської ТГ».

10:58 06.06.2023

Дбаємо за благоустрій

За понад рік війни і тривог миттєвості життя даються особливо цінними. Життя в нашій мальовничій громаді вирує, ми продовжуємо жити в робочому ритмі.

18:01 02.06.2023

Вони - найбільший скарб, який ми маємо!

Подарувати нашим дітям безпечне та щасливе дитинство - наш обов'язок, ми маємо пам'ятати про це щодня. Заради їх спокою та щасливого майбутнього наші захисники боронять землю від ворогів та здобувають перемогу.

10:04 02.06.2023

Автоматизація процесу та відсутність помилок: на порталі Дія модернізували найпопулярніші будівельні послуги

Отримуйте будівельні послуги ще ефективніше! Відтепер можете редагувати вже подане повідомлення. А більшість даних у заяві підтягнеться автоматично з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

10:21 01.06.2023