До уваги пасічників, аграріїв!

З метою обговорення вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення фактів у разі їх отруєння, Міністерством аграрної політики та продовольства України організовано проведення форуму на тему: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», який відбудеться 02 березня 2023 року о 14 год. 00 хв. у форматі Zoom-конференції.

16:17 27.02.2023

Селищний голова привітав мешканку с.Балучин з 100-річним ювілеєм

Вітаючи одну із поважних мешканок Красненської ТГ, селищний голова Роман Фурда побажав ювілярці міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку та щасливих років життя. Відтак з нагоди 100-літнього ювілейного дня народження Роман Фурда вручив Анні Савівні Грамоту, квіти та подарунки.

14:00 24.02.2023

Долучайтеся до бригад «Гвардія наступу»!

Вмотивовані українці можуть обрати одну з 8-ми бригад «Гвардії Наступу». Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Розповідаємо про бригади при Національній гвардії України.

10:11 21.02.2023

Попереджаємо про заборону торгівлі ранньоквітучими видами рослин

З настанням весняного періоду, особливо актуальним є питання збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України. Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

17:42 20.02.2023

Красненська громада вшанувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, в селищі Красне, біля пам'ятника Борцям за волю України, відбулися заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

13:36 20.02.2023

Зі Стрітенням Господнім!

У день Стрітення Господнього посилаю Вам добрі побажання світла надії на Перемогу, добра і добрих позивів серця, поваги і щирих почуттів душі, здоров’я всім близьким і невгасаємих сил.

12:36 15.02.2023

Чергова страшна звістка з фронту

Ще вчора інформували про загиблого із с.Задвір`я, а сьогодні в громаду надійшла знову страшна звістка з фронту – загинув мешканець с.Сторонибаби, Микитюк Василь Дмитрович.

14:48 12.02.2023