Чемпіонат з футболу у світлу пам`ять Петра Дроздовського

За ініціативи активних футболістів ФК «Сокіл» та голові Федерації футболу Золочівського району Степану Вольському, на місцевому стадіоні села Андріївка, відбувся Чемпіонат Красненської ТГ з футболу пам’яті Петра Дроздовського – місцевого фельдшера, що завжди приходив на допомогу та віддав багато років життя футболу в селі.

18:53 02.07.2023

Світла та вічна пам’ять Герою!

Він любив Україну не словом, а ділом. Він засинав, якщо це можна назвати сном, під звуки гармат, і від них же прокидався. Він робив усе, щоб Україна перемогла одвічного ворога. І він точно віддав країні усього себе…

18:09 01.07.2023

Благодійний фонд «МХП-Громаді» запрошує молодих людей віком 14-17 років для участі у проєкті «Молодь - громаді»

Проєкт вже стартує і обіцяє круті можливості для соціального, культурного та освітнього розвитку молодих людей зі ЛЬВІВЩИНИ! Це стало можливим завдяки перемозі нашої команди у грантовому конкурсі від проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

17:39 01.07.2023

Горе прийшло у ще одну родину

На фронті загинув Володимир Богданович КОБИЛЮХ, 1993 року народження, мешканець с.Скнилів (Красненська ТГ).

11:13 30.06.2023

«Фокус на щастя»: у Красненській ТГ організовують літній дитячий табір з іграми

В умовах, яких живе вся країна з 24 лютого цього року, підтримка психічного і фізичного здоров’я дітей є дуже важливою. Щоб допомогти маленьким українцям відпочити, у Красненській громаді продовжують організовувати літні дитячі табори для дітей з родин внутрішньо-переміщених осіб та усіх охочих.

10:01 29.06.2023

У селищі Красне урочисто відзначили День Конституції України

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

16:20 28.06.2023

Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції.

Ухвалення 1996 року Верховною Радою України Основного закону стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.

08:55 28.06.2023

Громада комфортна для ветерана

В рамках проекту "Громада комфортна для ветерана", який реалізовується в Красненській територіальній громаді, було проведено першу активність - навчання "Як говорити з ветеранами та діючими військовослужбовцями".

17:30 27.06.2023