Дата: від до Скинути

Відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за  ознакою статі та торгівлі людьми

Відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

На черговому засіданні Координаційної ради йшлося про налагодження та посилення співпраці суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території Красненської територіальної громади, розляд питання щодо випадку вчинення булінгу відносно учня місцевої школи, організацію роботи з питань запобігання і протидії булінгу в навчальних закладах Красненської територіальної громади.

18:19 31.05.2023

Щодо підвищення рівня обізнаності в питаннях кібербезпеки

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало ряд інформаційних матеріалів для підвищення рівня обізнаності громадян в питаннях кібербезпеки.

12:26 29.05.2023

Шануємо пам’ять Героїв!

Сьогодні в Привокзальному парку біля фігури Матері Божої у смт.Красне відбулися заходи присвячені Дню Героїв, що встановлене на честь українських захисників та захисниць, які в усі часи виборювали та виборюють свободу і незалежність України.

17:50 23.05.2023

День Героїв

У вівторок, 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Свято встановлене на честь українських захисників та захисниць, які в усі часи виборювали та виборюють свободу і незалежність України.

15:45 22.05.2023

Відбудеться круглий стіл щодо захисту прав споживачів в умовах правового режиму

Золочівське районне управління Головного управлінням Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що 24.05.2023р. в 11 годині у сесійному залі Золочівської ТГ (м.Золочів, вул.Чорновола, 3) відбудеться зустріч у форматі «круглого столу» на тему:

12:30 21.05.2023

Важлива частина культури нашого народу

Неможливо описати красу барвів, якими наповнили учасники відзначення Дня вишиванки біля пам’ятника славного українця Тараса Шевченка в смт.Красне.

18:17 18.05.2023

Пам'ятка про права, обов'язки та гарантії соціального захисту ветеранів російсько-української війни та членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України

Ця пам’ятка розроблена ГО “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів, та Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях.

11:22 18.05.2023

Роботи з ремонту доріг тривають

Сьогодні завершено поточний ремонт автомобільної дороги на ділянці по вул.Симоненка в смт.Красне (до залізничного переїзду) та по вул.Івана Франка у с.Острів.

21:02 17.05.2023

День вишиванки

У четвер, 18 травня, відзначатимемо Всесвітній день вишиванки. Працівники культури запрошують мешканців громади приєднатися до святкування.

18:30 16.05.2023