Сесія ради: новий депутат, звіт голови, майно, бюджет та інше

Сьогодні під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулась 26 сесія Красненської селищної ради VIII скликання. У роботі засідання сесії взяли шістнадцять депутатів з двадцяти шести. Також на засіданні були присутні начальники відділів та структурних підрозділів, журналісти.

17:01 30.03.2023

Солодкі патрони «Красненські бандерики»  - для бійців ЗСУ

Солодкі патрони «Красненські бандерики» - для бійців ЗСУ

У Красненській громаді п’ять місяців волонтери спільно з активними мешканцями селища займаються виготовленням енергетичних батончиків, які мають попит серед військовослужбовців на передовій, адже вони калорійні й дають багато енергії. Загалом вже виготовлено близько 10 тисяч енергетичних батончиків. У складі таких солодощів горіхи, родзинки та інші сухофрукти.

17:20 25.03.2023

Селищний голова провів зустріч з представниками ЗМІ

Сьогодні відбулась зустріч селищного голови Романа Фурди із представниками засобів масової інформації, де було підведено підсумки діяльності у 2022 році, організація роботи в умовах повномасштабної війни та про плани на майбутнє.

18:32 22.03.2023

Лабораторія творчого діалогу

Красненська громада увійшла в 10-ку громад Львівської області, які пройшли відбір та беруть участь у проєкті «Лабораторія творчого діалогу», що реалізовується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

17:23 15.03.2023

Перші досягнення наших юних спортсменів

У неділю, 12 березня, у Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з кікбоксингу ISKА, де взяли участь п’ять школярів із с.Полоничі, які здобули призові місця у відповідних вікових категоріях.

12:28 14.03.2023

Слава Великому Кобзареві!

У цей складний історичний час для нашої країни, в період повномасштабної війни з російськими окупантами, сила слова українського поета, письменника, художника Тараса Григоровича Шевченка, Кобзаря, звучить по-особливому.

17:24 09.03.2023