Дата: від до Скинути

Роз’яснення: як роботодавцеві отримати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану

Отримувачі компенсації: роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) під час воєнного стану в Україні, зокрема, самозайняті особи, які використовують найману працю, у тому числі фізичні особа-підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, бухгалтери тощо (крім бюджетних установ і фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування).

16:00 26.07.2022

КНП «Красненська міська лікарня» отримала сучасний апарат ультразвукової діагностики

Багатофункціональний УЗД-апарат отримала КНП «Красненська міська лікарня» від ГО Народна Самооборона Львівщини . Також і за сприянням депутата Красненської селищної ради Ігора Скобилка.

22:26 25.07.2022

Храмове свято в смт.Красне-2

Всечесніший отче Володимире! Шановні  парафіяни храму святої рівноапостольної княгині Ольги в смт.Красне-2!

14:20 24.07.2022

Оздоровлення та відпочинок дітей-2022

Красненська селищна рада інформує, що з 12.08-25.08 для дітей загиблих, поранених, зниклих безвісти військовослужбовців, а також, для дітей військовослужбовців, які беруть участь у військових діях на передовій, у гарячих точках, за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», планується оздоровлення та відпочинок в дитячому таборі «Артек-Карпати-Буковель».

15:40 22.07.2022

Громадські слухання дали старт зникненню останніх 5 радянських назв вулиць у смт.Красне

На виконання законів України щодо декомунізації, Зокрема Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», беручи до уваги звернення громадськості, враховуючи збройну агресію росії щодо України, позицію Львівської обласної військової адміністрації та обласної ради, сьогодні 22 липня в приміщенні Красненської селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Світлани Дідух відбулось громадське слухання щодо перейменування вулиць в смт.Красне.

15:05 22.07.2022

Мешканців Красненської ТГ закликаємо актуалізувати свої дані в Реєстрі громади

Шановні мешканці нашої громади! Для Вашої зручності, Красненська селищна рада пропонує актуалізувати свої дані в Реєстрі територіальної  громади відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби (Далі - РТГ).

14:28 21.07.2022

Смачний мед – для військових ЗСУ

Корисний і необхідний для зміцнення здоров’я українських бійців продукт надав місцевий пасічник із села Задвір’я Степан Баглай.

15:59 20.07.2022