Послуги на Гіді для перевезення небезпечного вантажу

Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж.    Тож хочемо нагадати, що на Гіді з держпослуг є всі потрібні послуги для такого транспортування. Діліться ними з усіма, кому вони можуть знадобитися. Для дозволу на перевезення

12:18 14.09.2022

У селищі Красне вшанували світлу пам’ять головнокомандувача УПА Василя Кука

Сьогодні, у селищі Красне вшанували пам’ять Василя Кука, головнокомандувача Української Повстанської Армії у 1950-1954 роках, який помер і був похований у рідному селищі 15 років тому, 9 вересня 2007 року.

18:02 11.09.2022

Красненська ТГ долучилась до щорічного патріотичного велопробігу

Сьогодні десятки надбужанців з нагоди Дня фізичної культури та спорту, а також пам’яті славетного земляка Василя Кука, під державними прапорами, не залежно від віку та стилю катання, проїхались вулицями міста Буськ до селища Красне для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах.

16:57 11.09.2022

У Красненській ТГ відбувся Форум підприємців

З нагоди Дня підприємця, яке запроваджене в Україні з урахуванням великої ролі підприємництва у здійснені економічних реформ в Україні та покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в громаді, сьогодні відбувся Форум підприємців Красненської ТГ.

18:36 09.09.2022

У с.Задвір'я встановили нову систему оповіщення населення

Зазначимо, що сирену включає черговий обласного центру управління, який присутній на місці цілодобово. Інформацію про включення сирени надсилають повітряні сили ЗСУ не пізніше, ніж за три хвилини після виявлення загрози.

20:51 07.09.2022

Діти стають на захист нашої держави

Діанка Качмарик-Бойко із селища Красне в свої 11 років також захотіла допомагати нашим Героям, тому своїми руками плела браслетики з бісеру та резиночок і так зібрала гроші.

19:02 02.09.2022

З Днем знань!

Шановні школярі, вчителі та працівники навчальних закладів Красненської територіальної громади!

08:01 01.09.2022