Виконком: питання освіти, тарифів, інформатизації та перейменування вулиць

Сьогодні, напередодні Дня Незалежності України, відбулось чергове засідання виконавчого комітету ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Члени виконкому оперативно розглянули усі питання та прийняли відповідні рішення.

20:43 23.08.2022

«Тобі, мій воїне, мій захисник-захисниця» — стартував конкурс патріотичного малюнку

Красненська селищна рада ініціює проведення дитячого конкурсу малюнків «Тобі, мій воїне, мій захисникзахисниця». Конкурс оголошено серед дітей шкільного віку та присвячений мужності українських бійців, вихованню у дітей почуття патріотизму та гордості за наших захисників.

20:55 20.08.2022

Вшанували пам’ять загиблих під Задвір’ям

Селищний голова Роман Фурда на запрошення Польського Товариства охорони військових могил у Львові взяв участь в сьогоднішніх урочистостях, які відбулись біля військових поховань полеглих добровольців, які загинули в бою проти радянської кінної армії Будьонного поблизу с. Задвір’я.

17:57 20.08.2022

На передовій загинув наш земляк

Сумна звістка надійшла в Красненську ТГ - загинув на передовій український воїн з нашої громади Віталій Шмигельський 1994 р.н.

17:27 16.08.2022

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бортківського ЗЗСО І-ІІ ступенів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

УВАГА! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бортківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

10:01 14.08.2022

Наша сила в єдності та підтримці

Світ тримається на небайдужих, чуйних людей, завжди готових прийти на допомогу! Одним з таких небайдужих - є депутат Львівської міської ради Петро Адамик, який вкотре допомагає нашій громаді не словами, а справами.

21:19 12.08.2022