Пластуни станиці Красне провели патріотичну акцію «Базар 21-го»

У суботу, 26 листопада, у селищі Красне пластуни станиці Красне провели акцію, присвяченому героям, що загинули поблизу Базару на Житомирщині під час Другого зимового походу 1921 року – «Базар 21-го». 101 рік минуло із подвигу Героїв Базару, які попри все боролись за Українську державу та навіть ціною власного життя не погодились перейти на сторону окупанта.

20:02 26.11.2022

Красненська громада вшанувала пам’ять жертв Голодоморів

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас. ХХ століття стало для українців важким випробуванням і випробування продовжуються у цьому столітті. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.

18:05 26.11.2022

Сесія ради в умовах воєнного стану

У четвер, 24 листопада, відбулось засідання 22-ї сесії Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Участь у роботі сесії взяли 19 депутатів ради.

11:01 25.11.2022

Акція «Засвіти свічку» до Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні

У суботу, 26 листопада Україна та весь світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Голодомор, який забрав життя понад 7 000 000 людей — це страшна частина родинної історії майже кожного українця. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села.

17:04 22.11.2022

Виконком: освіта, культура, медицина, благоустрій та актуальні соціальні питання

Вчора 21 листопада під головуванням селищного голови Романа Фурди, при вкотре сумлінній явці членів виконкому, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради.

12:41 22.11.2022

Керівництво громади привітало Віктора Дідуха з перемогою на Чемпіонаті світу

Селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Ігор Шульга та Андрій Лащук завітали у с.Андріївка, щоб привітати Віктора Дідуха з черговим успіхом на Чемпіонаті світу з настільного тенісу, що проходив днями у Іспанії.

16:06 16.11.2022