Родини Героїв Красненської ТГ відвідали духовний центр «Зарваниця»

В духовному центрі «Зарваниця» (Теребовлянський район, Тернопільська обл.) відбулось богослужіння за зниклими безвісти та полоненими військовослужбовцями та загиблими Захисниками і Захисницями України, які віддали свої життя у час жорстокої боротьби із російським загарбником та молитва за мир в Україні.

18:39 28.10.2023

Красненська ТГ долучилася до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2023

День української писемності та мови щороку супроводжується різноманітними тематичними заходами, що мають на меті нагадати українцям у всьому світі про важливість рідної мови. Починаючи з цього року, це свято відзначають 27 жовтня.

15:30 27.10.2023

Про початок опалювального періоду 2023-2024 років

У зв’язку з погіршенням погодних умов та зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря, селищний голова Р.Фурда підписав розпорядження, щоб розпочати опалювальний період 2023-2024 років для усіх бюджетних організацій, установ, закладів загальної середньої освіти та філій, закладів культури (Народних домів, бібліотек і філій) та адміністративних будівель Красненської селищної ради на підвідомчих територіях Красненської селищної територіальної громади з 30 жовтня 2023 року.

18:00 24.10.2023

«ЕНЕРДЖІ» - найкращі!

Зразковий танцювально-хореографічний колектив "Енерджі" під керівництвом Ірини Сторонянської та Сергія Іваськіва здобув перемогу у Всеукраїнському фестивалі конкурсі "ЗЛАТА ФЕСТ".

21:10 22.10.2023

Про приписку громадян до призовної дільниці

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 01 січня по 31 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці другого відділу Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Золочівського району Львівської області громадян 2007 року народження.

17:16 18.10.2023