Дата: від до Скинути

Селищний голова Роман Фурда взяв участь у форумі «Згуртовані громади: досвід та алгоритми дій»

На Київщині відбувається форум громад, який організований Всеукраїнською асоціацією громад (ВАГ) та Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) з метою ознайомитись з досвідом і участю громад України в допомозі ВПО, мешканцям деокупованих громад України.

14:56 07.09.2023

Виконком: прийнято низку важливих рішень

Вчора, 4 вересня, відбулось 83-тє засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Розглянули соціальні питання, про роботу комунальних закладів освіти та дошкільної освіти, питання медицини, викладання у школах Християнської етики та інші важливі питання функціонування Красненської територіальної громади.

12:01 05.09.2023

Щодо зустрічі представників Львівської ВА із сім’ями загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, сім’ями полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, військовослужбовцями та ветеранами війни

У четвер, 14 вересня 2023 року, відбудеться зустріч представників Львівської військової державної адміністрації, голови Золочівської районної військової адміністрації та керівників/представників установ та організацій Золочівського району з:

16:05 04.09.2023

Фестиваль «Народні співаночки»: свято насичене музикою, мистецтвом і творчістю

Віру, надію, любов плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

19:55 03.09.2023

Шановні підприємці громади!

Вітаю вас з професійним святом. Хай кожна започакована вами справа буде вдалою та успішною, постійно зростають обсяги виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки. Хай всі нові ідеї реалізуються, всі двері відчиняються, рішення знаходяться.  Зичу вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої й світлої долі, витримки, оптимізму, невичерпної наснаги та отримання задоволення від улюбленої справи в рідній країні та на рідній землі!

08:12 03.09.2023

«Кімната патріотичного виховання» на базі експозиції історико-краєзнавчого музею селища Красне в межах розширення Пантеону «Борцям за Волю України»

Враховуючи побажання громадськості щодо потреби розширити як площу історико-краєзнавчого музею смт.Красне з метою розміщення всієї експозиції, так і можливостей Красненської бібліотеки імені Івана Тиктора, оскільки на даний час робота бібліотеки зводиться не лише до видачі книжок, а заплановано для роботи з молоддю задіяти інтерактивний простір, керівництвом Красненської селищної ради ініційовано наступні рішення:

12:35 01.09.2023