Заступник селищного голови Ігор Шульга перебуває з навчальним візитом на Волині

За підтримки «U-LEAD з Європою» відбувається офлайн-візит з обміну досвідом представників територіальних громад Львівської та Закарпатської областей, які вивчають кращі практики підтримки та співпраці з бізнесом на прикладі громад Волині. Учасники навчальної поїздки відвідають Нововолинську, Устилузьку та Прилісненську територіальні громади.

16:01 13.09.2023

Вшанування світлої пам'яті Василя Кука

Сьогодні, у селищі Красне, традиційно вшанували пам’ять славного земляка Василя Кука, останнього Головнокомандувача Української Повстанської Армії у 1950-1954 роках, який помер і був похований у рідному селищі 16 років тому.

17:47 10.09.2023

Красненська ТГ долучилась до щорічного патріотичного велопробігу

Сьогодні десятки надбужанців з нагоди Дня фізичної культури та спорту, а також пам’яті славетного земляка Василя Кука, під державними прапорами, не залежно від віку та стилю катання, проїхались населеними пунктами Буської та Красненської громад для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах.

15:51 10.09.2023

Селищний голова Роман Фурда взяв участь у форумі «Згуртовані громади: досвід та алгоритми дій»

На Київщині відбувається форум громад, який організований Всеукраїнською асоціацією громад (ВАГ) та Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) з метою ознайомитись з досвідом і участю громад України в допомозі ВПО, мешканцям деокупованих громад України.

14:56 07.09.2023

Щодо зустрічі представників Львівської ВА із сім’ями загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, сім’ями полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, військовослужбовцями та ветеранами війни

У четвер, 14 вересня 2023 року, відбудеться зустріч представників Львівської військової державної адміністрації, голови Золочівської районної військової адміністрації та керівників/представників установ та організацій Золочівського району з:

16:05 04.09.2023