З вдячністю і шаною

Сьогодні, 6 грудня, у селищі Красне біля пам'ятника Борцям за волю України відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних сил України.

17:13 06.12.2023

Шановні друзі, помічники Святого Миколая!

Насамперед хочеться від щирої душі подякувати Вам за ваші відкриті, добрі серця, які в нинішній нелегкий час хочуть і здатні робити діла милосердя! Милосердя стосовно найдорожчого, що в нас є , - дітей.

14:58 06.12.2023

Засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Красненської ТГ

Запрошуємо жителів громади, представників місцевого самоврядування, громадського сектору, бізнесу на розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Красненської ТГ до 2027 року.

09:16 06.12.2023

Шановна громадо!

Вперше 6 грудня ми святкуємо День Збройних Сил України та День святого Миколая.

08:57 06.12.2023

Засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Сьогодні, 28 листопада 2023 року відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Красненської селищної ради

17:41 28.11.2023

Юні танцівники колективу "Енерджі" здобули Гран-прі Всеукраїнського конкурсу

Наш зразковий танцювально-хореографічний колектив “Енерджі" (кер.Ірина Сторонянська та Сергій Іваськів) КУ "Центр культури і дозвілля" Красненської селищної ради запалили паркет своєю енергією та професіоналізмом на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв "Україна єдина", що проходив сьогодні у місті Хмельницький.

10:16 27.11.2023