Запрошуємо на захід

1 жовтня - свято Покрови, День Української Повстанської Армії, День козацтва та День захисників і захисниць України.

15:34 29.09.2023

У Красненській ТГ відзначили день працівників освіти та дошкілля

У всі часи праця вихователя і вчителя була надзвичайна складною і шанованою в суспільстві, бо вона потребує неабияких знань, духовності та людського тепла. Тому з нагоди Дня працівників освіти, яке відзначається щороку в першу неділю жовтня, та Дня дошкілля, відбувся урочистий захід, який зібрав працівників освіти та дошкілля з усієї громади.

18:39 28.09.2023

Селищний голова Роман Фурда привітав бібліотекарів з професійним святом

Напередодні професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек в приміщенні КЗ "Публічна опорна бібліотека ім.І.Тиктора" відбувся святковий захід для працівників бібліотечних установ громади.

14:43 28.09.2023

Повідомлення про початок громадських слухань щодо Проекту детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування скейт-парку по вул. Ів.Франка в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області з метою врахува

«Повідомлення про початок громадських слухань щодо Проекту детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування скейт-парку по вул. Ів.Франка в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області  з метою врахування громадських інтересів»

10:16 28.09.2023

Ветерани ФК «Сокіл» - переможці Благодійного Чемпіонату Золочівського району з футболу 8х8 серед ветеранів

Днями відбувся дружній турнір серед ветеранів футболу Золочівщини, який пройшов під егідою благодійництва, цього разу об’єднав справді близьких товаришів: команди ветеранів з Андріївки, Красного, Золочева та Бродів.

11:27 27.09.2023