Шановні мешканці Красненської громади!

У середу, 20 грудня, о 12:00 год. на площі в Привокзальному парку смт.Красне відбудеться святкове відкриття Різдвяної Шопки "Нова зоря засяяла над світом".

08:26 19.12.2023

Підприємства зобов'язані повідомляти у військкомат про зміну в облікових даних працівників

Підприємства, в яких працюють призовники і військовозобов'язані, повинні у 5-денний строк з дня подання документів вносити до особових карток зміни щодо їх сімейного стану, місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади, та повідомляти про це військкомат.

15:02 18.12.2023

Спортивні досягнення наших

Команда ДЮСШ «Авангард» Красненської ТГ виборола призове місце на європейському турнірі з кіокушин карате "International cup for European karate clubs/Ippon cup 2023, який проходив у місті Вільнюс (Литва).

12:36 16.12.2023

Пам'яті нашого Захисника-Героя

Сьогодні, 15 грудня, на початку 32-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди - ордену “За мужність” ІІІ ступеня родині нашого загиблого захисника: старшого солдата ГРИЦАЙЧУКА Олега Вікторовича (посмертно).

12:55 15.12.2023

Пластуни передали депутатам Вифлеємський Вогонь Миру

Сьогодні пластуни Станиця Красне Пласту НСОУ спільно зі своєю станичною Оленою Куц перед початком засідання сесії селищної ради урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру селищному голові Роману Фурді та депутатському корпусі.

12:44 15.12.2023

Селищний голова Роман Фурда взяв участь у Форумі регіонального розвитку

В заході також взяли участь представники ЄС в Україні, міжнародних неурядових організацій, Верховної Ради України, ОДА, обласної ради, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства та бізнес-середовищ.

18:41 14.12.2023

Піклування та турбота

Понад 140 продуктових наборів отримали напередодні різдвяно-новорічних свят найбільш вразливі верстви населення Красненської ТГ – одинокі та одиноко проживаючі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку КУ Центр надання соціальних послуг Красненської селищної ради.

12:18 11.12.2023

Селищний голова Роман Фурда взяв участь в нагородженні номінантів та призерів Благодійного Чемпіонату Золочівського району з футболу на підтримку ЗСУ

Сьогодні у Всесвітній день футболу Асоціація футболу Золочівського району під керівництвом голови Степана Вольського підбила підсумки спортивного сезону. Кращі команди сезону та представники були нагороджені медалями і кубками.

17:22 10.12.2023