Вшанували пам’ять загиблих під Задвір’ям

Селищний голова Роман Фурда та стараста Задвір'янського старостинського округу Едуард Марціняк на запрошення Польського Товариства охорони військових могил у Львові взяли участь в сьогоднішніх урочистостях, які відбулись біля військових поховань полеглих добровольців, які загинули в бою проти радянської кінної армії Будьонного поблизу с.Задвір’я.

17:00 20.08.2023

До уваги підприємців, які до 1 серпня 2023 року були зареєстровані платниками єдиного податку зі ставкою податку 2 %

З 1 серпня 2023 року у зв’язку з набранням чинності Законом України від 30.06. 2023  № 3219-ІХ скасовані особливості оподаткування, передбачені п. 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу.

12:23 18.08.2023

Сесія ради: підтримка окремих пільгових категорій громадян, обладнання для військових, медицина, бюджет та інше

Сьогодні відбулась 29 чергова сесія Красненської селищної ради, на порядок денний якої були винесені понад 35 питань. У пленарному засіданні, яке очолив селищний голова Роман Фурда, взяли участь 17 з 26 депутатів.

17:39 17.08.2023

Тимчасово ЦНАП без державного реєстратора

Повідомляємо, що  у зв’язку із звільненням державного реєстратора ЦНАП, на даний час ТИМЧАСОВО послуги з державної реєстрації нерухомого майна, не здійснюються.

15:50 16.08.2023

Нові послуги у ЦНАП

Шановні мешканці нашої громади, з радістю повідомляємо Вам, що вже сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (далі - ЦНАП), Ви маєте можливість отримати нові адміністративні послуги такі як:

15:46 16.08.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету

Вчора, 15 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, під час якого було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

09:44 16.08.2023

Ще одна болюча втрата у Красненській ТГ

В боях за Україну загинув гранатометник 1 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 6 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону, мешканець с.Безброди - КЛИМКІН Сергій Романович, 10.01.1988 р.н.

19:34 14.08.2023

Наші серця огортає смуток

Сьогодні Красненська громада знову прощалася з Героєм. Провели в останню дорогу Віктора Куцького, мешканця с.Утішків, який трагічно загинув.

18:35 14.08.2023