Мешканці с.Андріївка приводять до ладу будівлю Народного дому

Ініціативу подали подружжя Юлія та Олександр Шартони, які спільно з старостою Мирославою Когут та директоркою закладу Емілією Подолюх, згуртували небайдужих людей заради відновлення приміщення. Активній громаді допомагає селищний голова Роман Фурда.

12:40 13.08.2023

Знову втрата для нашої громади

Трагічно загинув мешканець с.Утішків КУЦЬКИЙ Віктор Васильович, 1967 р.н., який служив командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти, штаб-сержант на Харківщині.

09:38 13.08.2023

Встановлено хрест

На місці демонтованого пам’ятника радянському воїну, де залишаються поховання, що у селищі Красне, встановлено хрест.

12:38 11.08.2023

Інформація про виконання бюджету Красненської ТГ за перше півріччя 2023 року

За перше півріччя 2023 року загальний обсяг доходів загального фонду бюджету Красненської ТГ становить 83 465,6 тис.грн, що становить 109% до уточнених планових показників. Ріст надходжень у 2023 році порівняно із 2022 склав на 13 114,7 тис.грн (або на 18,6%) більше.

12:33 11.08.2023

Щодо надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп

Красненска селищна рада повідомляє про те, що з метою надання додаткових соціальних гарантій у Львівській області діє Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки затверджена розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації від 30.12.2022 №822/0/5-22ВА (далі – Програма).

17:08 09.08.2023

У с.Скнилів завершують роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул.Головна та вул.Лугова

Йдеться про облаштування нового асфальтного покриття у 800 метрів, який укладає підрядна організація ТзОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65». Дана організація себе зарекомендувала позитивно, бо не вперше проводить ремонт доріг на території Красненської та Буської ТГ.

08:02 08.08.2023

У селі Задвір’я біля амбулаторії встановили огорожу і облаштовують авто та велопарковки

Територія медичного закладу майже не оновлювалася роками: відсутність огорожі, аварійні дерева, проблеми з стічною водою. Тому було прийнято спільне рішення селищного голови Романа Фурди, старости Едуарда Марціняка та лікаря Ольги Біжко розпочати благоустрій території, що біля місцевої амбулаторії.

19:54 07.08.2023

Із днем Повітряних Сил України!

Дякуємо Повітряним силам Збройних Сил України за захист неба над Україною. Цінуємо відданість справі та памʼятаємо усіх, хто загинув у бою.

07:51 06.08.2023