Долучайтеся до бригад «Гвардія наступу»!

Вмотивовані українці можуть обрати одну з 8-ми бригад «Гвардії Наступу». Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Розповідаємо про бригади при Національній гвардії України.

10:11 21.02.2023

Попереджаємо про заборону торгівлі ранньоквітучими видами рослин

З настанням весняного періоду, особливо актуальним є питання збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України. Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

17:42 20.02.2023

Красненська громада вшанувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, в селищі Красне, біля пам'ятника Борцям за волю України, відбулися заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

13:36 20.02.2023

Зі Стрітенням Господнім!

У день Стрітення Господнього посилаю Вам добрі побажання світла надії на Перемогу, добра і добрих позивів серця, поваги і щирих почуттів душі, здоров’я всім близьким і невгасаємих сил.

12:36 15.02.2023

Чергова страшна звістка з фронту

Ще вчора інформували про загиблого із с.Задвір`я, а сьогодні в громаду надійшла знову страшна звістка з фронту – загинув мешканець с.Сторонибаби, Микитюк Василь Дмитрович.

14:48 12.02.2023

І знову громада у жалобі

У російсько-українській війні загинув 20-річний мешканець села Задвір’я, уродженець с.Побужани, солдат Кузик Олександр Михайлович (02.04.2002 р.н.).

20:14 11.02.2023

У селі Андріївка стартував Чемпіонат України з настільного тенісу серед дітей

На базі тренувального центру Академії настільного тенісу (с.Андріївка), засновником якого є видатний Чемпіон Віктор Дідух, стартував Чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2010 р. та молодші.

17:02 09.02.2023

У Задвір’ї продовжують виготовляти тушонки для українських захисників

З початку повномасштабної війни, у Задвір’ї люди гуртуються і допомагають військовим м’ясними виробами. Роблять тушонки, різні консервації, заготовляють квашену капусту. І все це, за ініціативи постійного мецената, благодійника, директора ПП «Агро-Прогрес» Дмитра Папроцького.

08:05 09.02.2023