Підприємець, який завжди приходить на допомогу

Не словом, а ділом: задвір’янський підприємець Володимир Басараба вкотре активно допомагає нам, що заслуговує на слова подяки. Через випадання чимало снігу підприємець своїм тракторцем допоміг розчистити вулиці у двох населених пунктах – у селі Задвір’я та Полтва (центральна дорога).

17:53 06.02.2023

«Садиба Єнота» приймала гостей

Вимушено переміщені дітки з батьками, що тимчасово знайшли прихисток в Красненській громаді, діти, чиї батьки стоять на захисті нашої держави, діти-сироти, діти з обмеженими можливостями провели активний зимовий відпочинок в «Садибі Єнота».

20:10 05.02.2023

Фестиваль коляди, що об`єднує

Другий територіальний фестиваль коляди, або, як його називають «Свято пампуха», відбувся цьогоріч у селі Скнилів, яке у 2021 році отримало естафету проведення від села Полоничі. Минулого року через коронавірус фестиваль не проводився, а цьогоріч він проводився з благодійною метою – збором коштів для наших захисників.

18:54 05.02.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Угорська екуменічна служба проводитиме реєстрацію на отримання 6 660 грн. на кожного члена домогосподарства (одноразова виплата за 3 місяці). У селищі Красне реєстрація проходитиме у середу, 8 лютого, з  10:00 – 17:00 год.  (адреса: смт.Красне, вул. Івана Франка, 5).

11:03 04.02.2023

Як вберегти своїх бджіл від захворювань, та як діяти у разі їх отруєння

Споконвіку бджільництвом в Україні займалися переважно дрібні виробники. Утім, це не заважає українському пасічнику підкорювати внутрішні та зовнішні ринки якісним медом та iншими продуктами бджільництва.  Першим кроком до отримання безпечної та якісної продукції бджільництва є зареєстрована пасіка, що дає ряд переваг для бджолярів. Необхідно реєструвати пасіки згідно з Порядком реєстрації пасік, що затверджений наказом Мінагрополітики України, українською академією аграрних наук від 20.09.2000 року № 184/82.

12:04 03.02.2023

Упорядкували територію

Працівники комунального підприємства провели роботи з благоустрою території біля нещодавно демонтованого пам'ятника радянської спадщини (невідомому солдату), що у селищі Красне.

17:39 26.01.2023