До уваги платників податку, орендної плати за земельні ділянки!

Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області повідомляє про те, що 29 червня 2023 року рішенням 28 сесії VІІІ скликання №1072 було затверджено технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель розташованих в межах  території Красненської територіальної громади, яка вступає в дію з 01.01.2024 року.

11:59 04.01.2024

Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

Державна податкова служба нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

19:49 03.01.2024

У селищі Красне вшанували пам’ять Провідника нації – Степана Бандери

Сьогодні мешканці Красненської громади традиційно вшанували пам’ять Провідника ОУН Степана Бандери з нагоди 115-ї річниці з дня його народження. На захід зібралися працівники ради на чолі з селищним головою, депутати, представники громадськості, духовні настоятелі та небайдужі мешканці.

17:43 02.01.2024

Красненська селищна рада закупила для військових дрони

До­по­ма­га­ти на­шим за­хис­ни­кам – це обов’язок кожного українця, який прагне майбутнього для себе, сім’ї, родини та країни. Красненська селищна рада ак­тивно це ро­бить з пер­ших днів пов­но­мас­штаб­ної вій­ни з ро­сій­ським аг­ре­со­ром, допомагаючи військовим не лише продуктами харчування, але й за­куп­ля­ючи різну тех­ні­ку та одяг, постійно підтримує зв’язок із нашими захисниками щодо необхідних їм потреб.

21:42 29.12.2023

Степан Бандера – символ жертовної боротьби за свободу української нації

У вівторок, 2 січня, з нагоди 115-ї річниці від дня народження Степана Бандери, який став справжнім символом України, у селищі Красне, об 15:00 год. за участі духовенства, керівництва громади та громадськості відбудеться біля пам'ятника Борцям за волю України панахида.

20:36 29.12.2023

Коляда для підтримки ЗСУ продовжила мандрувати Красненською громадою

Війна, біль та страждання внесли свої корективи у традиційні колядки, з’явилися нові, з основним лейтмотивом про молитву до новонародженого Христа про повернення до родин українських захисників, про наближення Перемоги, про відродження мирного завтра для маленьких українців.

19:45 29.12.2023

Виконком: важливі питання розглянуто

Вчора 27-го грудня під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось 94-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому розглянуто 15 важливих питань, зокрема: представлення до нагороди «ПОЧЕСНИЙ ЗАХИСНИК УКРАЇНИ З КРАСНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ» (посмертно), соціальні питання, допомога військовим, питання освіти, медицини, Центру надання соціальних послуг та інше…

10:48 28.12.2023