Зимовий фестиваль коляди, що об`єднує

Третій територіальний фестиваль коляди відбувся сьогодні у неділю, 28 січня, у селі Петричі, яке отримало минулого року естафету проведення від села Скнилів. Зберегти традицію колядування, принести людям світло та радість та зібрати кошти для захисників – саме для цього у Красненській територіальній громаді вчергове провели зимовий фестиваль.

20:19 28.01.2024

Проводи коляди у Красненській ТГ

Час невпинно біжить вперед і від коляди залишилася лише тиха мелодія, яка карбується у нашій пам’яті й вичікує свого звучання на наступний рік. Віночок українських зимових свят, час колядок та вертепів добіг до свого кінця, але дух Різдва прославляти месію у колядках залишився.

14:07 26.01.2024

Україна та її новітні Герої: у Красненській ТГ відзначили День Соборності України

В історії кожної нації є дати, згадка про які змушує в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним з таких свят для України є відзначення Дня Соборності. 105 років тому, 22 січня 1919 року, відбувся акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

17:32 22.01.2024

До уваги платників податку, орендної плати за земельні ділянки!

Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області повідомляє про те, що 29 червня 2023 року рішенням 28 сесії УІІІ скликання №1072 було затверджено технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель розташованих в межах  території Красненської територіальної громади, яка вступає в дію з 01.01.2024 року.

17:10 15.01.2024

Вшанували пам’ять останнього головнокомандувача УПА, генерал-хорунжого Василя Кука

Сьогодні за участі керівництва селищної ради, духовенства, громадськості, пластунів, членів ОУН-УПА біля меморіалу «Борцям за волю України» та могили останнього головнокомандувача УПА Василя Кука у смт.Красне відбулось відзначення 111-ї річниці від дня народження генерал-хорунжого Василя Кука.

18:47 11.01.2024

Надбужанська майстриня Оксана Роман подарувала селищній раді вишиту пам'ятку-молитву про Україну

З давніх-давен вишивка вважається одним із автентичних символів української нації, це унікальне явище, аналогів якому в світі немає. Наші предки вірили, що вишивка несе особливу енергетику і може захистити від різних негараздів.

12:59 10.01.2024

Красненська селищна рада закупила та передала військовим автозапчастини для ремонту транспорту

Чергова допомога військовим: закупили на 200 тис.грн. акумуляторні батареї та різні автозапчастини для ремонту пошкоджених вантажних транспортних засобів, фургонів ЗСУ, які зазнали пошкоджень, або які потрібно привести до ладу.

12:17 08.01.2024