Красненська ТГ нафестивалила понад 200 тисяч гривень для армії

У селищі Красне днями відбувся благодійний різдвяний фестиваль коляди «Дух Різдва - дух Перемоги», який вкотре ініціював Благодійний фонд "Українська нескорена нація" за підтримки Красненської селищної ради.

09:41 17.01.2023

Василь Кук – борець за волю України

У приміщенні Центру культури і дозвілля Красненської селищної ради продовжились заходи з відзначення 110-річниці з дня народження відомого земляка генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача УПА з 1950-го до 1954 року (після загибелі Романа Шухевича) Василя Кука.

17:41 11.01.2023

У Красному відзначили 110-річницю від дня народження славного земляка Василя Кука

Сьогодні керівництво селищної ради, священослужителі, громадськість, члени ОУН-УПА зібрались біля меморіалу «Борцям за волю України» та могили останнього головнокомандувача УПА Василя Кука у смт.Красне на вшанування 110-ї річниці від дня народження генерал-хорунжого Василя Кука, щоб віддати йому шану та вшанувати світлу пам’ять.

14:38 11.01.2023

Команда селищної ради, ЦКіДу та молодь церкви «Жива надія» відвідали дитячий будинок «Рідний дім», що на Золочівщині

Вчора, за участю секретаря ради Світлани Дідух, працівників ради, КЗ «Центр культури і дозвілля» та молоді церкви «Жива надія» було подаровано маленький окраєць щастя дітям, які виховуються у дитячому будинку «Рідний дім», що у с.Сасів Золочівського району.

20:31 09.01.2023

Вертепні дійства у Красненській ТГ (фото)

Навіть в нинішні часи війни, коли українці стримують російську навалу та мужньо захищають свою країну, традиції продовжують жити, адже інакше і бути не може. Це свято перемоги світла над темрявою війни, свято єдності попри відстані та розлуки. Адже вертеп – важливий компонент різдвяного духу, що дарує оптимізм і відчуття свята.

21:05 08.01.2023