Сесія селищної ради: прийнято важливі для громади рішення

Сьогодні відбулось засідання 24 сесії Красненської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Романа Фурди. У роботі засідання сесії взяли участь 16 депутатів. На сесію було винесено 35 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на постійних депутатських комісіях.

15:44 26.01.2023

Свято радості для вихованців КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна школа»

Сьогодні секретар ради Світлана Дідух, працівники ради, працівниці КЗ "Публічна опорна бібліотека ім.Ів.Тиктора" та молодь церкви «Жива надія» завітали до вихованців КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна школа» Червоноградського району.

21:21 25.01.2023

Виконком: схвалено програми соцзахисту, підтримки армії, освіти, культури, медицини, а також про бюджет та інше

Вчора, 23 січня під головуванням селищного голови Романа Фурди при стовідсотковій присутності членів відбулося чергове важливе засідання виконавчого комітету селищної ради.

19:35 24.01.2023

Селищний голова Роман Фурда взяв участь у нараді щодо спроможності мережі медзакладів Золочівщини

Під головуванням міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка відбулась нарада щодо спроможності мережі медзакладів Золочівського району. Зокрема йшла мова про прогалини, які виявили у системі надання медичної допомоги під час перевірки лікарень.

17:37 23.01.2023

В єдності – сила, в розділенні – поразка

Сьогодні в селищі Красне відбулось віче та патріотична хода з нагоди пам’ятної річниці святкування моменту проголошення Акту Злуку Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою в єдину та неподільну державу.

15:34 23.01.2023

У селі Полтва відбулося свято «Коляда. Нова Різдвяна історія»

В приміщенні Народного дому с.Полтва (директор Ярослав Кришталь) провели свято коляди, де учасники художньої самодіяльності села та запрошені гості через коляду прославляли Бога і просили за Перемогу.

12:48 22.01.2023

Разом – це сила!

Сьогодні, коли триває російсько-українська війна, говорити про ремонти доріг не приходяться, бо всі розуміють, що у бюджеті коштів немає, чимало підприємство призупинили діяльність, чимало людей виїхало закордон тощо. Та попри це завдяки постійним нашим партнерам і небайдужих людей ми вирішуємо чимало життєвих проблем громади.

12:04 19.01.2023