Центр культури і дозвілля влаштував для дітей свято Миколая

В переддень свята Миколая, у неділю, 18 грудня, в приміщенні Центру культури і дозвілля Красненської селищної ради, відбулось святкове театралізоване дійство «Листи до Святого Миколая». Чимало діток зі своїми родинами завітали на свято, яке підготували працівники ЦКіД.

16:55 18.12.2022

Три футбольні команди Красненської ТГ здобули призові місця в Прем’єр-лізі сезону

Федерація футболу Золочівського району за участю керівництва територіальних громад підбили підсумки спортивного сезону. Кращі команди сезону та представники були нагороджені медалями і кубками. Участь у нагородженні взяв заступник Красненського селищного голови Ігор Шульга.

17:45 17.12.2022

Солодкі подарунки від помічників Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая Красненська селищна рада отримала понад 200 штук солодких пакунків для діток громади, які передали ПрАТ «Красненський комбінат хлібопродуктів» та ПП "Західний Буг".

18:52 15.12.2022

Облаштовано велосипедні стоянки

Біля навчальних закладів с.Задвір’я та Полоничі облаштовано чотири велостоянки по шість місць кожна. Їх закуплено за кошти фірми «Акріс-Захід». У планах також облаштувати велостоянку на території школи с.Полтва.

12:04 15.12.2022

Школи Красненської ТГ долучились до благодійного освітнього проекту Flowers4School

Майже всі школи нашої громади отримали безкоштовно коробки з цибулинами морозостійких квітів (до 500 шт.), які містили велику колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. І все це завдяки Flowers4school – проєкту, що спрямований на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України.

11:18 13.12.2022

Свято Миколая для дитини

Уже цієї неділі, 18 грудня, напередодні Святкування Дня Святого Миколая в смт.Красне в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради (біля "Рукавички"), відбудеться святкова зустріч з Святим Миколаєм.

09:10 13.12.2022

Правила використання газобалонного обладнання та пічного опалення

У зв’язку з нестабільною ситуацією щодо постачання електроенергії на сьогоднішній день можливе збільшення випадків виникнення пожеж та нещасних випадків через використання газобалонного обладнання та несправного пічного опалення.

16:26 12.12.2022