Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру мешканцям Красненської громади

За участі духовенства громади сьогодні після завершення повітряної тривоги біля Різдвяної шопки в селищі Красне пластуни Станиці Красне НСОУ урочисто провели передачу Вифлеємського вогню мешканцям громади.

15:04 29.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ про відкриття провадження в адміністративній справі

Львівським окружним адміністративним судом відкрито провадження в адміністративній справі №380/16802/22 за позовом Колодія Ростислава Романовича до Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області щодо визнання протиправним та скасування рішення селищної ради від 30.06.2022 № 814 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для уточнення площі (на землях промисловості), необхідної для будівництва та обслуговування придорожнього сервісу по вул.Залізнична в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області».

00:01 29.12.2022

У Красненській ТГ підвели підсумки роботи за 2022 рік освітянської галузі

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради відбулась підсумкова нарада керівників закладів загальної середньої освіти за 2022 рік, яку провела т.в.о.начальника відділу Олена Ільницька.

18:52 28.12.2022

У селищі Красне провели в останню дорогу 45-річного новітнього Героя Романа Григор'єва

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, представники влади, духовенство та мешканці громади. Востаннє нашому Герою віддали військові почесті на місцевому кладовищі.

18:31 27.12.2022

У селищі Красне встановили різдвяну шопку

Врахувавши думку більшості громади, ми прийняли рішення, що ялинки цьогоріч не буде. Відмовилися від традиційного прикрашання та ілюмінацій, а надали перевагу вшануванню християнських та українських традицій.

19:44 22.12.2022

Служба у справах дітей Красненської селищної ради передала сиротам подарунки від Миколая

Понад 80 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, що проживають на території громади, отримали подарунки до Дня Святого Миколая від постійних благодійників, які завжди надають надзвичайну велику допомогу.

11:00 22.12.2022

Знову в скорботі, бо втратили ще одного гідного сина – патріота, мужнього захисника України

Клята війна, яку розв'язав російський агресор, забирає найкращих синів українського народу. 19 грудня біля населеного пункту Вишневе, що на Харківщині, загинув син нашої мешканки смт.Красне - Григор'єв Роман Зіновійович, 1977 р.н., який раніше проживав на Вінничині.

16:49 21.12.2022

Монтуються нові лінії вуличного освітлення

Працівники комунального підприємства проводять роботи з монтажу нових ліній вуличного освітлення у селі Андріївка по вул.Південна та Польова (частково).  Планують також і на інших вулицях.

20:06 19.12.2022