Правила використання газобалонного обладнання та пічного опалення

У зв’язку з нестабільною ситуацією щодо постачання електроенергії на сьогоднішній день можливе збільшення випадків виникнення пожеж та нещасних випадків через використання газобалонного обладнання та несправного пічного опалення.

16:26 12.12.2022

Відремонтовано дах над актовим залом Красненської ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

Завдяки спільній роботі селищного голови Романа Фурди, виконавчого комітету, депутатського корпусу та відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту у Красненській ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відремонтовано дах над актовим залом, який знаходився у надпоганому стані.

17:51 09.12.2022

Разом до перемоги

Наші небайдужі мешканці громади продовжують допомагати наближати перемогу у війні з російською агресією. Немає такого населеного пункту, де б не займалися волонтерством, не допомагали ЗСУ, ВПО, не збирали поміч для госпіталів, дитячих будинків, населення деокупованих територій.

12:57 09.12.2022

Красненські майстрині виготовляють ялинкові іграшки-вишиванки та прикраси

В рамках зустрічі "Зроби перерву на каву" до КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" завітали отець Степан Жукровський з дружною п. Марією та учасники гуртка машинної вишивки при УГКЦ св.Пророка Іллі смт.Красне: Ольга Яворська, Ірина Приступа та Наталія Бурбіль.

21:07 08.12.2022

Освіта громади в умовах воєнного стану

Під час чергової 23-ї сесії Красненської селищної ради про роботу галузі освіти у 2022 році присутнім депутатам розповіла т.в.о.начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Олена Ільницька.

13:04 08.12.2022

Культура Красненської ТГ в умовах війни

Про діяльність закладів культури Красненської ТГ у 2022 році під час 23-ї сесії Красненської селищної ради присутнім депутатам розповіла директор КЗ «Центр культури і дозвілля» Оксана Кушинська.

12:59 08.12.2022

Селищна рада має нового депутата

Сьогодні під час чергової 23-ї сесії Красненської селищної ради заступник селищної територіальної виборчої комісії Леся Кравчук зачитала постанови виборчої комісії щодо дострокового припинення повноважень депутата Ірини ГАЄВСЬКОЇ та визначення наступного за черговістю депутата по єдиному виборчому списку від ВО "Батьківщина".

12:02 08.12.2022

Відзнаки з нагоди професійного свята

Сьогодні на запрошення голови Золочівської районної ради Ореста Кавецького селищний голова Роман Фурда та староста Андріївського старостинського округу Мирослава Когут взяли участь у 14-тій сесії Золочівської районної ради.

18:37 07.12.2022

Працівниці Красненської селищної ради та структурних підрозділів підтримали флешмоб «Хустку одягаю - Перемогу закликаю»

Сьогодні жінки у різнобарвних українських хустках – так працівниці селищної ради та структурних підрозділів підтримали флешмоб «Хустку одягаю - Перемогу закликаю!», адже сьогодні відзначають Всесвітній День української хустки.

11:41 07.12.2022