У смт.Красне по вул.І.Крип’якевича змонтували нову лінію вуличного освітлення

Як зазначає селищний голова Роман Фурда, на жаль, війна з російським агресором внесла свої корективи в роботу комунальників. Раніше, коли було увімкнено освітлення на вулицях громади, вони займались ремонтом ліхтарів та заміною перегорілих ламп, а тепер є змога тільки монтувати нові лінії вуличного освітлення на тих вулицях, де досі їх не було.

15:45 06.12.2022

Щиро вітаю із Днем Збройних Сил України військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, учасників ООС/АТО та ветеранів війн!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників. Бажаю усім міцного здоров’я, мужності, надійного родинного тилу, успіхів та наснаги у нелегкій військовій службі. Схиляю голову перед воїнами, які віддали своє життя за Україну та мирне небо для нас. Слава Україні! Героям Слава!  Україна переможе!

07:48 06.12.2022

Низький уклін вам, Волонтери!

Вдячні Вам за внесок у підтримку боєздатності України та за постійну підтримку бойового духу кожного з наших Захисників. Вітаємо Вас зі святом та бажаємо всім нам спільної та якомога скорішої перемоги!

07:43 05.12.2022

Навчальні заклади Красненської ТГ приєднались до акції «Ялинки Перемоги»

До Дня ЗСУ учасники освітнього процесу Красненської ТГ активно долучились до акції «Ялинки Перемоги», яка була ініційована Департаментом освіти і науки України Львівської ОДА, підготувавши комплекти ялинкових прикрас, виготовлених власноруч.

17:02 02.12.2022

Засідала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Андрія Лащука відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Красненській громаді.

17:34 29.11.2022

Пункти незламності: адреси

У випадку відсутності світла 24 години у Красненській громаді запрацюють пункти «Незламності» (обігріву):

15:36 28.11.2022